Call of Champions

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.6 MB
  • Version 1.0.6.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Spacetime
Call of Champions mobil oyunu Android mobil cihazınız ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz strateji oyunlarından bir tanesidir.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden oynayabileceğiniz Call of Champions mobil oyunu sizlere eşsiz bir dünya sunuyor. Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz Call of Champions oyunu stratejik planlar ile başarı elde edebileceğiniz bir oyundur. 

Call of Champions kendi takımınızı oluşturarak sahaya çıkacak ve düşmanlarınıza karşı güçlü stratejiler ile kazanan taraf siz olacaksınız. Dilediğiniz kadar oynayabileceğiniz Call of Champions mobil oyunu sizleri büyülü bir dünyaya dahil ediyor ve başarı elde ettikçe özelleştirebileceğiniz bir çok kahraman sunuyor. Kahramanlarınızı seçin ve güçlü stratejiler kurduktan sonra oyun sahasında düşmanlarınızı yenin.

Birbirinden farklı çeşitli sihirli büyülere sahip olan özel kahramanlardan oluşan en güçlü takıma siz sahip olun. Daha sonrasında gruptaki kahramanlarınızı özelliklerine göre sınıflandırın ve her birine çeşitli görevler verin. Şampiyonun kim olduğunu herkese kanıtlamak için oyun sahasında büyük bir başarı göstermelisiniz. Bunu yapabilmek içinse güçlü bir stratejiye ve en güçlü kahramanlara sahip olmanız gerekiyor. 

Daha Fazla Göster
Call of Champions indir
DİĞER SÜRÜMLER